ul. Kaliska 12, 98-290 Warta
Zamówienia: +48 43 829 41 79

Unikatowa woda źródlana

Woda z serca Polski. Czy Chorzele ją zna?

Woda jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Jaką wodę wybrać, aby dostarczyć odpowiednią ilość mikro i makroelementów tak niezbędnych dla naszego zdrowia? Chorzele ma możliwość na zmianę!

Woda, napoje i ekologia!

Firma Unikat na polskim rynku pojawiła się w 1991 roku. Od początku swojego istnienia dużą uwagę kładliśmy na aspekty związane ze środowiskiem, ekologią. W związku z tym, jako jedni z pierwszych, już 2001 roku, butelki PET zamieniliśmy na szklane butelki 330ml. Podlegają one zwrotowi, są wielokrotnego użytku.

Firma Unikat produkcję rozpoczynała od wody gazowanej i niegazowanej. Obecnie jest także producentem smakowych wód gazowanych na bazie wody źródlanej Unikat, które cieszą się sporym uznaniem wśród klientów.

Dostarczane przez naszych przedstawicieli wody i napoje Unikat mogą być dostępne na terenie całego miasta Chorzele . To najlepszy wybór dla naszego ciała i samopoczucia!

Produkty

Firma Unikat to szeroka gama produktów. W naszej ofercie znajdują się zarówno wody źródlane jak i smakowe napoje gazowane - kiwi, brzoskwinia, jabłko mięta, ananas, cytryna, gruszka,kultowa Oranżada i wiele innych.

Codzienna praca w trosce o jakość, smak, dbałość o każdy szczegół, umożliwia coraz szerszemu gronu Klientów poznanie naszych produktów.

Bezpieczne, smaczne i najwyższej jakości produkty firmy Unikat są już cenione wśród najbardziej wymagających. Poznaj je już teraz!

Szybki kontakt

Prześlij nam dane kontaktowe a skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności na podany adres email / numer telefonu) informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.).

Wody i napoje Unikat w mieście Chorzele !

Unikat to nieustannie rozwijająca się firma: sukcesywnie udoskonalamy nasz park maszynowy oraz dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były bezpieczne i smaczne. Wszystkie wody i napoje są skrupulatnie badane i testowane, co potwierdzamy certyfikatami i kontrolą naszej jakości.

Smak naszych produktów zawdzięczamy głębokim źródłom wody, z terenów czystych ekologicznie. Woda posiada szeroko udokumentowane poświadczenia jej bogactwa. Dzięki filtracji przez setki tysięcy lat, izolacji geologicznej, wody firmy Unikat wyróżniają się wysoką czystością mikrobiologiczną, stałym składem chemicznym oraz dużą zawartością mikro i makroskładników. Wszystko to sprawia, że produkty firmy Unikat korzystnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Codziennie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty oraz dopasowania jej do najwyższych wymagań naszych Klientów. Chorzele , sprawdź wody i napoje Unikat już dziś!

Wypróbuj wody i napoje Unikat!

Chorzele już dziś może sprawdzić jakość i smak zamknięty w szklanych butelkach firmy Unikat. Jak? Zamów bezpłatną próbkę naszych produktów, przekonaj się, że Chorzele zasługuje na taką zmianę!

Dostępność naszych produktów w mieście Chorzele ? Możesz również zostać naszym dystrybutorem! Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania!

Wybierz unikat