ul. Kaliska 12, 98-290 Warta
Zamówienia: +48 43 829 41 79

Franczyza

Doświadczenie w codziennej pracy z naszymi Klientami umożliwiło nam stworzenie własnej sieci dystrybucji. Regularnie nasi przedstawiciele dostarczają produkty firmy Unikat w różne zakątki kraju, przez co sukcesywnie poszerzamy grono naszych wiernych Klientów. Naszą główną misją jest dostarczanie wód i napojów tam gdzie są potrzebne i wtedy, gdy są niezbędne.

Największą zaletą naszych dostaw jest ich nieodpłatna forma, w dowolne miejsce wskazane przez naszych Klientów. Wspólnie z nimi ustalamy grafik dostaw, tak by produkty były stale dostępne dla naszych odbiorców. Realizujemy również pilne dostawy, w możliwie najkrótszym czasie – nie ma więc obawy, że zabraknie naszych produktów w Twoim domu, w domu Twoich Klientów, w Twoim punkcie dystrybucji!

Jeszcze nie wiesz czy wody i napoje gazowane na wodzie źródlanej Unikat spełnią Twoje oczekiwania? Na to również mamy rozwiązanie! Oferujemy całkowicie bezpłatne, próbne dostarczenie naszych produktów. Dzięki temu poznasz naszą jakość i świadomie zadecydujesz o zmianie!

Co będzie potrzebne - co oferujemy

wsparcie podczas wdrażania i rozwoju

szkolenia produktowe

dzielimy się sposobem pozyskiwania naszych odbiorców

elastyczność zarządzania i zamówieniami

stałą dostępność produktów

ciągły rozwój i poszerzanie oferty

Oddział główny